Ako vybrať darčeky pre syna?

Nájsť kvalitné hračky v tak veľkej ponuke sa zdá byť ťažšie, než ste si mysleli. Dovoz nekvalitných čínskych hračiek naberá na obrátkach a tak majú rodičia problém nájsť pekné a trváce hračky, ktoré nie sú dovezené z Číny a neohrozujú zdravie ich potomkov.

Ako vybrať darčeky pre syna?
Ako vybrať darčeky pre syna? (Foto: unsplash.com)

Ak máte syna a hľadáte pre neho dobré hračky, máme pre vás pár zaujímavých tipov.

Detské zbrane

Ak sa váš syn hrá na lukostrelca, ostreľovača, či policajta, kúpte mu detskú zbraň. Tieto zbrane nie sú pre vášho syna nebezpečné. V ponuke hračkárstiev nájdete najčastejšie detské samopaly s gumenými nábojmi. Sú to hračky, ktoré vášho syna zabavia aj po niekoľkých rokov, takže si myslíme, že investovať do takejto hračky sa vám určite oplatí.

Detské zbrane sú najobľúbenejšie hračky pre chlapcov. Neváhajte a kúpte im nejaké!

Autá na diaľkové ovládanie

Každého chlapca potešíte novými autami na diaľkové ovládanie. Ak ich má váš syn už dosť, odporúčame vám kúpiť skôr vrtuľník na diaľkové ovládanie. Ak ale nemá žiadne auto na diaľkové ovládanie, kúpte mu nejaké.

Odporúčame skôr tie väčšie. Každý chlapec túži po aute značiek BMW a Mercedes. Tieto značky patria medzi najluxusnejšie a váš syn to veľmi dobre vie.
Kúpte mu zmenšeninu týchto reálnych značiek áut a darček máte vybratý.

Nová počítačová hra

Ak váš syn hráva počítačové hry, pozrite si ponuku najnovších hier a vyberte mu takú, ktorú nemá a po ktorej túži. Poprípade to vymyslite tak, aby váš syn napísal list Ježiškovi a vy si ho nenápadne prečítate. Nové počítačové hry sú skvelými darčekmi najmä pre staršie deti.

Skrutkovacie hračky a náradie

Ak máte doma malého majstra, ktorý rád všetko rozoberá a stavia, kúpte mu skrutkovacie hračky a náradie. Sady náradia pre malého majstra, ale aj veľký kufrík na náradie s prilbou sú skvelými darčekmi pre chlapcov. Sú vhodné aj pre menších chlapcov.

Text:PR