Zaujmite ženy štýlovým outfitom

Každý muž by si prial mať pri sebe ženu, s ktorou strávi zvyšok života. Mnohým mužom sa nedarí nájsť si partnerku a preto skúšajú aj nemožné, aby zaujali nežnejšie pohlavie.

Zaujmite ženy štýlovým outfitom
Zaujmite ženy štýlovým outfitom (Foto: unsplash.com)

Je známe, že ženy okrem povahových vlastností pozerajú aj na výzor muža. Ak stretnú čerstvého tridsiatnika obliekajúceho sa ako muž po päťdesiatke, je zrejmé, že ich daný muž nezaujme.
Ak chcete zaujať, zaujmite štýlovým outfitom.

Pánske kožené bundy

Športové, elegantné, moderné – pánske kožené bundy sú nadčasovým kúskom, ktorý nikdy nesklame. Sú vhodné do takmer všetkých ročných období, okrem zimy. Pánske kožené bundy sú kvalitne ušité a sú vyrobené z kvalitnej kože, ktorá pri správnom ošetrovaní vydrží roky.

Ak chcete zaujať ženy, obliekajte si na rande kvalitné pánske kožené bundy. Môžete si vybrať z viacerých farebných prevedení, no klasická čierna, sivá, či hnedá nesklame.

Značkové tričko s krátkym rukávom

Roztrhané, ošúchané, staré tričko nie je vhodné na rande a preto ak chcete zaujať štýlovým outfitom, pod spomínanú koženú bundu dávajte značkové tričko s krátkym rukávom. Kvalitné šitie, vhodná farba, ale aj perfektný strih – toto všetko by malo mať značkové tričko s krátkym rukávom.

Nebojte sa výrazných nápisov na tričku. Ak sa bude jednať o názov luxusnej pánskej značky, tak prečo nie? K značkovým tričkám môžete kombinovať napríklad vyšúchané pánske rifle.

Polo tričká a pohodlné rifľové/ bavlnené kraťasy

Elegantno- športový štýl, ktorý sa páči väčšine žien, odporúčame vyskúšať. Pohodlné polo tričká sú elegantné, športové a zároveň vhodné aj na oficiálnejšie príležitosti, keď nechcete byť v tesnej košeli. Polo tričká sú z príjemného „tričkového“ materiálu a dalo by sa povedať, že sú elegantnejšou verziou pánskych tričiek s krátkymi rukávmi.

Odporúčame vám ich kombinovať s pohodlnými rifľovými kraťasmi, alebo s pohodlnými bavlnenými kraťasmi.

Text:PR