Smart oblečenie CityZen, na ktorom nie je vidieť pot, je v lete ideálnym kúskom pre muža

Prémiová kvalita, najmodernejšia smart technológia úpravy látok a ručná práca. Toto všetko v sebe ukrýva kvalitné oblečenie českej značky CityZen, ktorá pre mužov šije tie najkvalitnejšie tričká, košele a spodné prádlo.

Letná sezóna sa práve láme vo svojej polovici, dni sú horúce a mnoho mužov trápi nepríjemné potenie a viditeľné mokré škvrny v podpazuší či na chrbte. Traja kamaráti z malého českého mesta Chrudim sa dlhé roky snažili tento problém vyriešiť, až nakoniec prišli na – vo svete unikátny nápad – revolučnú úpravu tkanín tak, aby oblečenie neprepúšťalo pot.

Smart oblečenie CityZen, na ktorom nie je vidieť pot, je v lete ideálnym kúskom pre muža
(zdroj: CityZen)

Značka CityZen tak už viac ako tri roky plní šatníky mužov, ktorí chcú zostať za každú cenu pohodlne oblečení, bez mokrého a zapáchajúceho oblečenia. Špeciálna úprava bavlny totiž okrem toho, že na tričkách a košelách nie je vidieť pot, znižuje aj telesný zápach, oblečenie sa nešpiní a nevsáva tekutiny.

CityZen: Oblečenie budúcnosti

“Prvá myšlienka na túto unikátnu technológiu je stará veľa rokov. Pôvodne nám z výroby schádzali chybné kusy oblečenia, neskôr to bolo síce tričká, kde naša technológia fungovala, no boli nepekné. Až nakoniec sa nám podarilo skĺbiť funkčnom a vizuálnu stránku tak, aby sa naše oblečenie nikto nehanbil nosiť. Tričko vypadá ako jednoduchý product, no nie je to úplne tak. Naše oblečenie je iné, je to oblečenie budúcnosti,” hovoria zakladatelia značky CityZen.

Smart oblečenie CityZen, na ktorom nie je vidieť pot, je v lete ideálnym kúskom pre muža
(zdroj: CityZen)

Na letmý dotyk či pohľad nič nepoznáte. Tričká, košele aj spodné prádlo je vyrobené zo 100 percentnej prémiovej bavlny a sú veľmi príjemné na nosenie počas voľných dní, na výlet, turistiku či do práce v elegantnom outfite. Výborne sajú a zároveň rýchle schnú, čo umožňuje, že sa počas celého dňa cítite sviežo, po práci si v tom istom tričku môžete bez obáv vyraziť do mesta.

Tričká, boxerky ale aj luxusné košele

Tričká je možné kúpiť vo viacerých farebných, veľkostných či štýlových prevedeniach. Vyberie si preto každý. CityZen vyrába aj antibakteriálne boxerky, na ktorých taktiež nie je vidieť pot a sú odoloné voči zápachu.

Smart oblečenie CityZen, na ktorom nie je vidieť pot, je v lete ideálnym kúskom pre muža
(zdroj: CityZen)

Absolútnou novinkou sú luxusné košele, ktoré sú ako stvorené pre tých, ktorí nechcú na svoj elegantný a reprezentatívny vzhľad rezignovať ani v najhorúcejších letných dňoch. Košele ocení každý muž v napätých situáciách či na spoločenských udalostiach – vďaka svojej unikátnej úprave materiálu sa totiž košele nezašpinia, tekutiny po nich len voľne stečú a nezanechajú po sebe žiadne viditeľné stopy. Unikátnosť týchto košieľ oceníte hneď niekoľkokrát – ich eleganciu podčiarkuje nielen kvalitný límec, ktorý je vystužený kosticami, no napríklad aj kontrastný perležový gombík na manžete či špeciálna saténová vnútorná cedulka, ktorá neškriabe.

Bezropové oblečenie šité na Slovensku

Výhod oblečenia CityZen je veľmi veľa. Okrem toho, že na ňom nie je vidieť pot, nesaje tekutiny a znižuje telesný zápach, bavlna je vysokoprémiová a oblečenie sa radí do kategórie udržateľnej módy. Je totiž zároveň aj plne recyklovateľné. A pozor! Šité na Slovensku.