Povedzte si áno s netradičnými svadobnými obrúčkami

Čaká vás svadba a chcete mať tak trochu iné svadobné obrúčky? Súčasnosť vás našťastie neobmedzuje len na hladké krúžky zo zlata, striebra alebo platiny. Čo tak zapojiť do svadobných šperkov čiernu farbu? Ukážeme vám, čo je trendy a kde si pohodlne vyberiete aj online.

Povedzte si áno s netradičnými svadobnými obrúčkami
Povedzte si áno s netradičnými svadobnými obrúčkami (zdroj: komerčný článok)

Pri výbere svadobnej obrúčky je niekoľko výhod. Na rozdiel od zásnubného prsteňa dámy nemusia naznačovať, ale môžu si vybrať presne ten šperk, ktorý sa im páči. Navyše sa do šperkárskeho odvetvia premietlo aj personalizovanie, takže ak majú v súčasnosti novomanželia iný vkus, je bežné, že aj svadobné obrúčky sú každá trochu iná.

Vyskúšajte atypické svadobné obrúčky. Ku klasike sa môžete vrátiť vždy

Svadobné obrúčky s farebnou enamelovou výplňou, tepané alebo čierne. To je len zlomok toho, čo nájdete v kategórii originálnych svadobných obrúčok v online klenotníctve Eppi. Priznávame sa, že táto kategória nie je pre všetkých, ale my v rámci svadobného skúšania odporúčame nastoknúť aj niektoré z týchto netradičných kúskov. Možno sa zamilujete!

Povedzte si áno s netradičnými svadobnými obrúčkami
Povedzte si áno s netradičnými svadobnými obrúčkami (zdroj: komerčný článok)

Čierna je nová zlatá: prsteň z karbónu alebo čierny diamant?

Výrazný moderný dizajn, ľahkosť, odolnosť a nenáročná údržba. To sú hlavné znaky karbónových prsteňov. Čím vás ale ešte milo prekvapia, je ich prívetivá cena. Dvojicu zamatovo čiernych svadobných obrúčok môžete mať len za pár stoviek eur.

Pre tých, ktorí chcú zachovať kúsok klasiky vo svojich prstienkoch, sa karbón vkusne kombinuje aj so zlatom alebo platinou. Vznikajú tak čiernozlaté alebo čiernostrieborné originálne svadobné obrúčky, ktoré na svadbách obdivujú ako konzervatívne tetušky, tak aj kamaráti milujúci high-tech štýl.

Čierne diamanty aj pre ženícha

V posledných rokoch sú čím ďalej tým obľúbenejšie diamanty rôznych farieb tzv. fancy diamanty. Patria medzi ne aj tie čierne. Svojím temným sfarbením pôsobia luxusne a čierna farba nie je výnimkou ani pri výbere svadobných obrúčok.

Skvelou voľbou sú hlavne pre mužov. Tí väčšinou nestoja o to, aby sa im pri každom pohybe trblietal prstenník. Pánske svadobné obrúčky s čiernym drahokamom ale pôsobia veľmi dôstojne a sú šik. Vsadením jemných zamatových čiernych diamantov povznesiete klasický krúžok na úplne inú úroveň.

Predvyberte si pár modelov napríklad v online klenotníctve Eppi, kam si ich do centra Bratislavy skočte vyskúšať do epického showroomu. Držíme palce pri výbere!

Komerčný článok