Aké topánky zvoliť v lete k rôznym štýlom oblečenia?

Dámy to majú s výberom topánok v lete o niečo jednoduchšie – sandálky, šľapky alebo balerínky. Kombinovať sa dajú taktiež s akýmkoľvek štýlom oblečenia. Čo by mali ale voliť páni, ak chcú byť za elegantných, no nepotili sa v nejakých kožených spoločenských topánkach?

Aké topánky zvoliť v lete k rôznym štýlom oblečenia?
Aké topánky zvoliť v lete k rôznym štýlom oblečenia? (Foto: pixabay.com)

Nohy sú cez leto namáhané oveľa viac ako cez iné ročné obdobie, preto by ste mali na výber obuvi naozaj dbať. Taktiež by ste mali zvážiť či idete do mesta, na pláž alebo do práce. Podľa toho treba zvoliť správnu obuv. Množstvo mužov volí ako letnú obuv obyčajné žabky, no nie je to zdravotne príliš dobré riešenie. Ideálnejšie by boli špeciálne tvarované kožené šľapky, ktoré majú hrubšiu podrážku.

Čo sa týka obuvi k elegantnému pánskemu oblečeniu, ako alternatívu by ste mohli vyskúšať mokasíny, ktoré sú tento rok znovu v kurze. Na výber máte z množstva materiálov, farieb aj strihov. Hodia sa k rifľovým kraťasám a košeliam, no ak ste odvážnejší, obuť si ich môžete aj k obleku. Nebojte sa do letných topánok tiež viac investovať. Vráti sa vám to na ich výdrži, pohodlnosti a zdraví vašich chodidiel.

Ak chcete ušetriť, tu môžu pomôcť rôzne výpredaj a zľavy. Ak nechcete čakať na výpredaje, je tu aj ďalšia možnosť. Vďaka zľavový kupónom a kódom nakupujete lacnejšie po celý rok. Na webe KuponyZdarma.sk ich je viac ako 3000 do stoviek známych obchodov. Zľava -5% na všetko na BudChlap či ďalšie kupóny pre tento obchod nájdete v časti https://www.kuponyzdarma.sk/budchlap-sk/. Určite stojí za to, pozrieť si ich. Nájdete tu však aj kupóny pre eObuv, ZOOT a mnoho ďalších exkluzívnych zľavových kódov. Všetky sú zadarmo a ihneď platné.

Prvý dojem robí veľa. Nezabúdajte nielen na topánky či oblečenie, ale zvážte vylepšiť aj váš vzhľad. Pohľad do očí či váš úsmev o vás napovie veľa. Dnes už aj taká zubná protéza je oveľa bežnejšia, než by ste možno čakali.