Pánske oblečenie na zimu – pripravte sa na ňu štýlovo!

Najchladnejšie počasie v roku sa nám blíži a vy nemáte základné kúsky, ktoré využijete v každodennom živote? Tak vyrazte do obchodov a buďte pripravení! Povieme vám, ktoré základné kúsky by vám v šatníku nemali chýbať a využijete ich na každú príležitosť. Tiež ktoré doplnky by ste si mali zaobstarať, ktoré budú štýlové, no zároveň aj funkčné.

Pánske oblečenie na zimu – pripravte sa na ňu štýlovo! (Foto: pixabay.com)

Obliecť sa pre mužov od hlavy až k päte býva niekedy veľká výzva. Avšak nie nemožné. Dnes máme na výber veľké množstvo značkového pánskeho oblečenia, či už v kamenných predajniach alebo stále viac populárnych internetových obchodoch.

Vhodný kabát

Zimné obdobie je o vrstvení a ak chcete kúsok, ktorý dokážete skombinovať na každú príležitosť, najlepšou voľbou je kabát. Športovou bundou alebo rôznymi inými bundami eleganciu nedosiahnete, takže je lepšie kúpiť si trošku elegantnejší kúsok, ktorý potom skombinujete aj s elegantnými vecami, aj s tými športovejšími. Čo sa týka štýlu kabátu, tak medzi najštýlovejšie sú tento rok tie s dvojradovými gombíkmi, jednoduchého strihu, ktoré sú dlhšie ako po pás. Farieb je na výber hneď niekoľko, od hnedej až po sivú či tmavo modrú. Vďaka týmto farbám nebudete mať problém skombinovať kabát so všetkým.

Nohavice na zimu

Nohavice, ktoré si zvolíte ku kabátu na zimu nemusia byť len rifle alebo klasické tesilky. Ideálne sú hrubšie nohavice, ktoré teraz nájdete v obchodoch v akejkoľvek farbe. Tento rok je in napríklad horčicová, tmavo modrá, no nebojte sa ani červenej alebo tmavo zelenej. Všetko sú to zimné farby, ktoré váš outfit určite oživia. Na zimu sú určite lepšie hrubšie materiály a vyberajte hlavne z tých prírodných, pretože budú oveľa lepšie zahrievať a držať teplo.

Zimné doplnky

Rukavice, šály, čiapky aj ponožky. Práve doplnky sú to, pri čom sa môžete najviac vyblázniť a mali by ozvláštňovať celý váš look. Vyberať môžete z rôznych vzorov, farieb, materiálov, pri šáloch to môže byť dĺžka aj štýl nosenia.