Príslušenstvo a doplnky, ktoré zlepšia a zmenia spôsob jazdy

Hovorí sa, že jedno auto má niečo cez 30 000 dielov a počítajú sa do najmenšej skrutky. Realita je však často iná, pretože doplnkov je omnoho viac. Automobilový trh predsa vyrába náhradné diely a príslušenstvo, ktoré môžu vylepšiť váš automobil najmenej 30 000 rôznymi spôsobmi.

My sa pozrieme len na niekoľko tých najdôležitejších, ktoré môžu spôsob vašej jazdy zmeniť a zlepšiť vo viacerých smeroch.

Kvalitné poťahy do auta

Poťahy na sedadlách môžete vylepšiť z bežných textilných alebo umelých kožených poťahov na originálne kožené, ktoré zlepšujú dojem celkový kabíny. Môžete tiež nechať renovovať výplň, aby vám poskytla viac pohodlia, ktoré sa mohlo v priebehu času stratiť. Základom je, aby ste si nové poťahy do auta vyberali na základe typu a značky.

Osviežovač vzduchu

Auto, ktoré vyzerá dobre, by malo tiež dobre aj voňať. Rôznych typov osviežovačov do interiéru vozidla je na trhu veľa. Visiace kartónové osviežovače vzduchu alebo drahšie gélové sa môžu o spríjemnenie atmosféry v aute postarať najlepšie.

Bočné nášľapy

Aby to nebolo len o interiéri, máme pre vás ešte jedno vylepšenie. Pre pohodlné nastupovanie a vystupovanie z auta by ste si mali vybrať originálne nášľapy. Bez ohľadu na to, aké je vonku počasie alebo terén, bude využitie auta, aj vďaka týmto doplnkom, pre vás pohodlnejšie. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá a rýchla, takže si s nimi poradíte aj bez návštevy servisu.

K pohodlnej jazde vám tiež pomôžu deflektory bočných okien auta, nesmie chýbať ani dobré zabezpečenie a všetkých častí vášho auta dokonalé vyladenie. Na nič teda nečakajte a vaše auto si s týmito doplnkami k pohodlnej jazde „vyšperkujte“.

Text:PR