Nevera u žien – poznáme tie najčastejšie dôvody!

Nevera u mužov sa rieši medzi ľuďmi oveľa častejšie ako u žien. Možno že preto, že ženy o tom viac hovoria ako muži. Dnes sa však budeme venovať nevere zo strany ženy, prečo ženy začnú byť neverné, aj keď nám sľúbili vernosť a ktoré sú práve tie najčastejšie dôvody. 

Nevera u žien - poznáme tie najčastejšie dôvody!
Nevera u žien – poznáme tie najčastejšie dôvody! (Foto: pixabay.com)

Rutina a túžba po romantike

Ženy často bývajú neverné až po určitom čase, už keď ste spolu veľmi dlho a váš vzťah sa dostane do akejsi rutiny. Ráno vstanete, obaja idete do práce, prídete, chcete si oddýchnuť a potom už je zrazu večer. Takto končí množstvo vzťahov v dnešnej dobe, že sa z nich jednoducho stratí to čaro, stratí sa romantika a vášeň. A to presne ženy potrebujú, to potom neskôr u svojich milencov nájdu. Vážia si ten spoločný čas, chodia na večere, ich intímny život je vášnivý a neustále sa prekvapujú. Žena potrebuje vo vzťahu dobrodružstvo a nie pocit „žienky domácej“. 

Nedocenenosť a pomsta

Ak sa žena stane tou žienkou domácou, má toho na ramenách naozaj veľa. Domácnosť, deti, nakupovanie, práca. Muži si akosi nevšímajú, čo všetko ženy robia a patrične to neoceňujú. Potom si však žena pripadá nedocenená a hľadá to u niekoho iného. Milenec ju bude chváliť za každú jednu maličkosť a ona si bude konečne pripadať užitočná. Naopak, nevera môže vznikať aj kvôli pomste mužovi, no často je to dvojsečná zbraň, na to netreba zabúdať. Ak je muž sukničkár alebo si píše na sociálnych sieťach s inými ženami, žena odhalí, že ju podvádza. A ak si muž okúsi aké to je, keď žena robí to isté, je nejaká možnosť so vzťahom ešte niečo urobiť.