PRIMULUS-DOPLNOK STRAVY PRE MUŽA

Je skvelé, že medzi potravinovými doplnkami nájdeme produkty, ktoré sú cielené. Konkrétne zloženie zohľadňujú potreby mladších ale aj starších mužov.

PRIMULUS-DOPLNOK STRAVY PRE MUŽA
PRIMULUS-DOPLNOK STRAVY PRE MUŽA (Foto: nakupnyporadca.eu)

Ide o luxusný multivitamín na zníženie únavy, zvýšenie energie a testosterónu
Unikátny mix vitamínov a minerálov speje nielen na podporu prirodzenej tvorby testosterónu. Každá tableta obsahuje špeciálne vybrané vitamíny, minerály a extrakty z bylín pre zvýšenie energie, vitality, libida a posilnenia imunity. Primulus je vyhľadávaným výživovým vitamínovým doplnkom na prirodzené, prírodné, zvýšenie hladiny testosterónu u mužov.

S pribúdajúcim vekom mnoho mužom klesá hladina testosterónu, ktorá klesá o 1% každý rok. A s ním prichádzajú negatívne príznaky: častá únava, problémy s erekciou, depresia, nižšie libido, náladovosť. To všetko má na príčine ubúdanie mužského hormónu č. 1.

Medzi príznaky ako s týmto problémom bojovať patrí pravidelný pohyb, správna sprava a doplnenie potrebných vitamínov. Chcete zvýšiť výkonnosť, prekonať únavu a získať vitalitu? Siahnite po prípravku Primulus.  Vybrali sme najdôležitejšie vitamíny pre muža a dali ich do jedinej tabletky a vložili do atraktívneho balenia. 

Primulus je určený pre mužov všetkých vekových kategórií, a to od 18 rokov, ale sú skôr určené pre starších mužov (už po tridsiatke nastáva úbytok mužského pohlavného hormónu testosterónu). Lepšie sa tak zvládajú príznaky nastupujúcej andropauzy. Pozitívny účinok pocítia aj takí muži, ktorí sú športovo založení – hlavne pre účinky o trochu vyššej hladiny hormónov.

Výhody:

  • žiadna nádcha, žiadne nachladnutie
  • takmer okamžitý nástup zlepšenia nálady
  • svalová hmota sa bude naberať rýchlejšie
  • koniec únavy počas dňa
  • zvýšená chuť na radovánky v posteli
  • väčšie svaly

Text:PR